Datum Sat Dan Mjesto Adresa Modul Organizator
14.12.2018. 08:00 Petak DVD Novalja Zeleni Put 2 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Ličko-senjske
13.12.2018. 09:00 Četvrtak Mali Ston Mali Ston UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Dubrovačko-neretvanske
13.12.2018. 08:00 Četvrtak DVD Novalja Zeleni Put 2 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Ličko-senjske
12.12.2018. 09:00 Srijeda Mali Ston Mali Ston UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Dubrovačko-neretvanske
12.12.2018. 09:00 Srijeda Zagreb Selska cesta 90 a Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Karlovačke
11.12.2018. 09:00 Utorak Zagreb Selska cesta 90 a Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Karlovačke
10.12.2018. 09:00 Ponedjeljak Mali Ston Mali Ston UVI - Zapovijednici VZŽ Dubrovačko-neretvanske
09.12.2018. 08:00 Nedjelja Zagreb Selska cesta 90 a UVI - Zapovijednici VZŽ Zagrebačke
08.12.2018. 09:00 Subota DVD KRAPINA Zagrebačka cesta 1 ICT osnove, VATROnet VZŽ Krapinsko-zagorske
08.12.2018. 09:00 Subota Zagreb Selska cesta 90 a ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Karlovačke
07.12.2018. 15:00 Petak DVD KRAPINA Zagrebačka cesta 1 ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Krapinsko-zagorske
07.12.2018. 09:00 Petak Mali Ston Mali Ston ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Dubrovačko-neretvanske
06.12.2018. 15:00 Četvrtak DVD KRAPINA Zagrebačka cesta 1 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Krapinsko-zagorske
05.12.2018. 15:00 Srijeda DVD KRAPINA Zagrebačka cesta 1 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Krapinsko-zagorske
05.12.2018. 09:00 Srijeda Mali Ston Mali Ston ICT osnove, VATROnet VZŽ Dubrovačko-neretvanske
04.12.2018. 08:00 Utorak Mali Ston Mali Ston Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Dubrovačko-neretvanske
03.12.2018. 09:00 Ponedjeljak Mali Ston Mali Ston Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Dubrovačko-neretvanske
02.12.2018. 08:00 Nedjelja Varaždin Trenkova 44 ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Varaždinske
02.12.2018. 08:00 Nedjelja Zagreb Selska cesta 90 a UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Zagrebačke
01.12.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90 a UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Zagrebačke
30.11.2018. 09:00 Petak Čakovec Milke Trnine 11 Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Međimurske
29.11.2018. 09:00 Četvrtak Čakovec Milke Trnine 11 Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Međimurske
29.11.2018. 09:00 Četvrtak Šibenik Ivana Meštrovića 11 D UVI - Zapovijednici VZŽ Šibensko-kninske
28.11.2018. 09:00 Srijeda Šibenik Ivana Meštrovića 11 D UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Šibensko-kninske
28.11.2018. 08:00 Srijeda Čakovec Milke Trnine 11 ICT osnove, VATROnet VZŽ Međimurske
27.11.2018. 09:00 Utorak Šibenik Ivana Meštrovića 11 D UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Šibensko-kninske
27.11.2018. 09:00 Utorak Čakovec Milke Trnine 11 ICT osnove, VATROnet VZŽ Međimurske
26.11.2018. 09:00 Ponedjeljak Čakovec Milke Trnine 11 ICT osnove, VATROnet VZŽ Međimurske
25.11.2018. 14:00 Nedjelja Varaždin Trenkova 44 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Varaždinske
25.11.2018. 08:00 Nedjelja Zagreb Selska cesta 90 a UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Zagrebačke
24.11.2018. 14:00 Subota Varaždin Trenkova 44 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Varaždinske
24.11.2018. 11:30 Subota Sisak Antuna Radića 42 ICT osnove, VATROnet VZŽ Sisačko-moslavačke
24.11.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90 a UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Zagrebačke
23.11.2018. 09:00 Petak Čakovec Milke Trnine 11 ICT osnove, VATROnet VZŽ Međimurske
23.11.2018. 09:00 Petak Šibenik Ivana Meštrovića 11 D Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Šibensko-kninske
22.11.2018. 09:00 Četvrtak Šibenik Ivana Meštrovića 11 D Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Šibensko-kninske
22.11.2018. 09:00 Četvrtak Čakovec Milke Trnine 11 ICT osnove, VATROnet VZŽ Međimurske
21.11.2018. 09:00 Srijeda Čakovec Milke Trnine 11 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Međimurske
21.11.2018. 09:00 Srijeda Šibenik Ivana Meštrovića 11 D ICT osnove, VATROnet VZŽ Šibensko-kninske
20.11.2018. 17:00 Utorak HVZ Selska cesta 90 a Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Zagrebačke
20.11.2018. 09:00 Utorak Čakovec Milke Trnine 11 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Međimurske
20.11.2018. 08:00 Utorak Šibenik Ivana Meštrovića 11 D ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Šibensko-kninske
19.11.2018. 17:00 Ponedjeljak HVZ Selska cesta 90 a Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Zagrebačke
19.11.2018. 09:00 Ponedjeljak Čakovec Milke Trnine 11 ICT osnove, VATROnet VZŽ Međimurske
18.11.2018. 14:00 Nedjelja Varaždin Trenkova 44 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Varaždinske
17.11.2018. 14:00 Subota Varaždin Trenkova 44 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Varaždinske
17.11.2018. 11:30 Subota Sisak Antuna Radića 42 ICT osnove, VATROnet VZŽ Sisačko-moslavačke
17.11.2018. 09:00 Subota OŠ Nova Rača Trg Stjepana Radića 54, Nova Rača ICT osnove, VATROnet VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
15.11.2018. 09:00 Četvrtak Požega Ul. Industrijska 44 ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Požeško-slavonske
15.11.2018. 09:00 Četvrtak DVD OTOČAC Ul. Ćirila i Metoda 5 Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Ličko-senjske
14.11.2018. 09:00 Srijeda DVD OTOČAC Ul. Ćirila i Metoda 5 Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Ličko-senjske
14.11.2018. 09:00 Srijeda Požega Ul. Industrijska 44 UVI - Zapovijednici VZŽ Požeško-slavonske
13.11.2018. 17:00 Utorak HVZ Selska cesta 90 a Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Zagrebačke
13.11.2018. 09:00 Utorak Požega Ul. Industrijska 44 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Požeško-slavonske
12.11.2018. 17:00 Ponedjeljak HVZ Selska cesta 90 a Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Zagrebačke
12.11.2018. 09:00 Ponedjeljak Požega Ul. Industrijska 44 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Požeško-slavonske
11.11.2018. 09:00 Nedjelja DVD OTOČAC Ul. Ćirila i Metoda 5 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Ličko-senjske
10.11.2018. 09:00 Subota DVD OTOČAC Ul. Ćirila i Metoda 5 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Ličko-senjske
06.11.2018. 09:00 Utorak Požega Ul. Industrijska 44 ICT osnove, VATROnet VZŽ Požeško-slavonske
04.11.2018. 09:00 Nedjelja DVD OTOČAC Ul. Ćirila i Metoda 5 ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Ličko-senjske
03.11.2018. 09:00 Subota OŠ Nova Rača Trg Stjepana Radića 54, Nova Rača ICT osnove, VATROnet VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
03.11.2018. 09:00 Subota DVD OTOČAC Ul. Ćirila i Metoda 5 ICT osnove, VATROnet VZŽ Ličko-senjske
27.10.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90 a ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Zagrebačke
26.10.2018. 08:00 Petak Daruvar Trg križnog puta 1 Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
25.10.2018. 08:00 Četvrtak Daruvar Trg križnog puta 1 Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
20.10.2018. 08:00 Subota Daruvar Trg križnog puta 1 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
20.10.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90 a ICT osnove, VATROnet VZŽ Zagrebačke
19.10.2018. 08:00 Petak Daruvar Trg križnog puta 1 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
16.10.2018. 09:00 Utorak Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, VATROnet VZŽ Karlovačka
16.10.2018. 08:00 Utorak Varaždin Trenkova 44 Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Varaždinske
15.10.2018. 08:00 Ponedjeljak Varaždin Trenkova 44 Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Varaždinske
14.10.2018. 08:00 Nedjelja Koprivnica Hrvatske državnosti 7 UVI - Zapovijednici VZŽ Koprivničko-križevačke
13.10.2018. 08:00 Subota Koprivnica Hrvatske državnosti 7 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Koprivničko-križevačke
13.10.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, VATROnet VZŽ Zagrebačke
12.10.2018. 08:00 Petak Koprivnica Hrvatske državnosti 7 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Koprivničko-križevačke
12.10.2018. 08:00 Petak Zadar Put Murvica 24 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Zadarske
11.10.2018. 08:00 Četvrtak Zadar Put Murvica 24 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Zadarske
11.10.2018. 08:00 Četvrtak Koprivnica Hrvatske državnosti 7 Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Koprivničko-križevačke
11.10.2018. 08:00 Četvrtak Zagreb Selska cesta 90a UVI - Zapovijednici VZŽ Karlovačka
10.10.2018. 08:00 Srijeda Koprivnica Hrvatske državnosti 7 Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Koprivničko-križevačke
07.10.2018. 08:00 Nedjelja Koprivnica Hrvatske državnosti 7 ICT osnove, VATROnet VZŽ Koprivničko-križevačke
06.10.2018. 08:00 Subota Koprivnica Hrvatske državnosti 7 ICT osnove, VATROnet VZŽ Koprivničko-križevačke
06.10.2018. 08:00 Subota Bjelovar Trg Stjepana Radića 54, Nova Rača ICT osnove, VATROnet VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
06.10.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Zagrebačka
05.10.2018. 08:00 Petak Zadar Put Murvica 24 Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Zadarske
05.10.2018. 08:00 Petak Koprivnica Hrvatske državnosti 7 ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Koprivničko-križevačke
04.10.2018. 08:00 Četvrtak Zadar Put Murvica 24 Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Zadarske
03.10.2018. 08:00 Srijeda Zadar Put Murvica 24 ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Zadarske
02.10.2018. 08:00 Utorak Zadar Put Murvica 24 ICT osnove, VATROnet VZŽ Zadarske
30.09.2018. 08:00 Nedjelja Zagreb Selska cesta 90 a ICT osnove, VATROnet VZŽ Karlovačke
30.09.2018. 08:00 Nedjelja Varaždin Trenkova 44 ICT osnove, VATROnet VZŽ Varaždinske
29.09.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90 a ICT osnove, VATROnet VZŽ Zagrebačke
27.09.2018. 08:00 Četvrtak Rijeka Radnička 31 ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Primorsko-goranske
26.09.2018. 08:00 Srijeda Rijeka Radnička 31 ICT osnove, VATROnet VZŽ Primorsko-goranske
25.09.2018. 08:00 Utorak Rijeka Radnička 31 UVI - Zapovijednici VZŽ Primorsko-goranske
23.09.2018. 08:00 Nedjelja Varaždin Trenkova 44 ICT osnove, VATROnet VZŽ Varaždinske
22.09.2018. 08:00 Subota Varaždin Trenkova 44 ICT osnove, VATROnet VZŽ Varaždinske
22.09.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, VATROnet VZŽ Zagrebačka
22.09.2018. 08:00 Subota OŠ Nova Rača Trg Stjepana Radića 54, Nova Rača ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
21.09.2018. 08:00 Petak Rijeka Radnička 31 Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Primorsko-goranske
20.09.2018. 08:00 Četvrtak Rijeka Radnička 31 Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Primorsko-goranske
19.09.2018. 08:00 Srijeda Rijeka Radnička 31 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Primorsko-goranske
18.09.2018. 08:00 Utorak Rijeka Radnička 31 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Primorsko-goranske
15.09.2018. 08:00 Subota OŠ.NOVA RAČA Trg Stjepana Radića 54, Nova Rača ICT osnove, VATROnet VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
13.09.2018. 14:00 Četvrtak Vinkovci Trg bana Josipa Šokčević 14 ICT osnove, VATROnet VZ Vukovarsko-srijemske županije
13.09.2018. 08:00 Četvrtak Pula Dobrilina 16 Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZ Istarske županije
12.09.2018. 09:00 Srijeda Vinkovci Trg bana Josipa Šokčević 14 ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZ Vukovarsko-srijemske županije
12.09.2018. 08:00 Srijeda Pula Dobrilina 16 Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZ Istarske županije
11.09.2018. 16:00 Utorak Vinkovci Trg bana Josipa Šokčević 14 UVI - Zapovijednici VZ Vukovarsko-srijemske županije
10.09.2018. 16:00 Ponedjeljak Vinkovci Trg bana Josipa Šokčević 14 ICT osnove, VATROnet VZ Vukovarsko-srijemske županije
10.09.2018. 08:00 Ponedjeljak Pula Dobrilina 16 UVI - Zapovijednici VZ Istarske županije
09.09.2018. 10:00 Nedjelja Vinkovci Trg bana Josipa Šokčević 14 UVI - Operateri (dan 2) VZ Brodsko-posavske županije
09.09.2018. 10:00 Nedjelja Vinkovci Trg bana Josipa Šokčević 14 UVI - Operateri (dan 2) VZ Vukovarsko-srijemske županije
09.09.2018. 08:00 Nedjelja Pula Dobrilina 16 UVI - Operateri (dan 2) VZ Istarske županije
08.09.2018. 10:00 Subota Vinkovci Trg bana Josipa Šokčević 14 UVI - Operateri (dan 1) VZ Brodsko-posavske županije i VZ Vukovarsko-srijemske
08.09.2018. 08:00 Subota Pula Dobrilina 16 UVI - Operateri (dan 1) VZ Istarske županije
07.09.2018. 09:30 Petak Vinkovci Trg bana Josipa Šokčević 14 Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZ Vukovarsko-srijemske županije
07.09.2018. 08:00 Petak Varaždin Trenkova 44 ICT osnove, VATROnet VZŽ Varaždinske
06.09.2018. 09:30 Četvrtak Vinkovci Trg bana Josipa Šokčević 14 Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZ Vukovarsko-srijemske županije
05.09.2018. 08:00 Srijeda Pula Dobrilina 16 ICT osnove, VATROnet VZ Istarske županije
04.09.2018. 08:00 Utorak Pula Dobrilina 16 ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZ Istarske županije
02.09.2018. 08:00 Nedjelja Slatina Višnjica bb UVI - Zapovijednici VZ Virovitičko - podravska županija
29.07.2018. 08:00 Nedjelja Slatina Višnjica bb UVI - Operateri (dan 2) VZ Virovitičko - podravska županija
28.07.2018. 08:00 Subota Slatina Višnjica bb UVI - Operateri (dan 1) VZ Virovitičko - podravska županija
20.07.2018. 08:00 Petak Split Split Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Splitsko-dalmatinska
19.07.2018. 08:00 Četvrtak Split Split Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Splitsko-dalmatinska
18.07.2018. 09:00 Srijeda Osijek Ulica P. Pejačevića 44 ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZ Osječko - baranjske županije
17.07.2018. 09:00 Utorak Osijek Ulica P. Pejačevića 44 UVI - Operateri (dan 2) VZ Osječko - baranjske županije
16.07.2018. 09:00 Ponedjeljak Osijek Ulica P. Pejačevića 44 UVI - Operateri (dan 1) VZ Osječko - baranjske županije
15.07.2018. 09:00 Nedjelja Osijek Ulica P. Pejačevića 44 ICT osnove, VATROnet VZ Osječko - baranjske županije
14.07.2018. 09:00 Subota Osijek Ulica P. Pejačevića 44 ICT osnove, VATROnet VZ Osječko - baranjske županije
13.07.2018. 09:00 Petak Osijek Ulica P. Pejačevića 44 ICT osnove, VATROnet VZ Osječko - baranjske županije
08.07.2018. 09:00 Nedjelja Slatina Višnjica bb ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZ Virovitičko - podravska županija
07.07.2018. 09:00 Subota Slatina Višnjica bb ICT osnove, VATROnet VZ Virovitičko - podravska županija
05.07.2018. 08:00 Četvrtak Split Split UVI - Operateri (dan 2) VZ Splitsko - dalmatinska županija
04.07.2018. 08:00 Srijeda Split Split UVI - Operateri (dan 1) VZ Splitsko - dalmatinska županija
03.07.2018. 08:00 Utorak Makarska Makarska UVI - Zapovijednici VZ Splitsko - dalmatinska županija
02.07.2018. 08:00 Ponedjeljak Kaštela Kaštela ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZ Splitsko - dalmatinska županija
01.07.2018. 08:00 Nedjelja Virovitica Virovitica ICT osnove, VATROnet VZ Virovitičko - podravska županija
30.06.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, VATROnet VZŽ Zagrebačka
29.06.2018. 08:00 Petak Makarska Makarska ICT osnove, VATROnet VZ Splitsko - dalmatinska županija
27.06.2018. 08:00 Srijeda Zagreb Selska cesta 90a UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Karlovačka
26.06.2018. 08:00 Utorak Zagreb Selska cesta 90a UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Karlovačka
09.06.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, VATROnet VZŽ Zagrebačka
02.06.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, VATROnet VZŽ Sisačko-moslavačka
29.05.2018. 09:00 Utorak Split Vatrogasna škola ICT osnove, VATROnet VZŽ Splitsko-dalmatinska
28.05.2018. 09:00 Ponedjeljak Split Vatrogasna škola ICT osnove, VATROnet VZŽ Splitsko-dalmatinska
26.05.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, VATROnet VZŽ Krapinsko-zagorska
12.05.2018. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, VATROnet VZŽ Zagrebačka
27.04.2018. 13:00 Petak Crikvenica Gajevo Šetalište 18 ICT osnove, VATROnet VZ Zdravstva
17.04.2018. 09:00 Utorak Zagreb Selska cesta 90a [TT] UVI - Zapovijednici HVZ
11.04.2018. 09:00 Srijeda Zagreb Selska cesta 90a [TT] UVI - Operateri (dan 2) HVZ
10.04.2018. 09:00 Utorak Zagreb Selska cesta 90a [TT] UVI - Operateri (dan 1) HVZ
04.04.2018. 09:00 Srijeda Zagreb Selska cesta 90a [TT] UVI - Operateri (dan 2) HVZ
03.04.2018. 09:00 Utorak Zagreb Selska cesta 90a [TT] UVI - Operateri (dan 1) HVZ
28.03.2018. 09:00 Srijeda Zagreb Selska cesta 90a [TT] UVI - Operateri (dan 2) HVZ
27.03.2018. 09:00 Utorak Zagreb Selska cesta 90a [TT] UVI - Operateri (dan 1) HVZ
20.03.2018. 09:00 Utorak Zagreb Selska cesta 90a [TT] ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari HVZ
15.03.2018. 09:00 Četvrtak Zagreb Selska cesta 90a [TT] ICT osnove, VATROnet HVZ
07.03.2018. 09:00 Srijeda Zagreb Selska cesta 90a [TT] Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) HVZ
06.03.2018. 09:00 Utorak Zagreb Selska cesta 90a [TT] Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) HVZ