Datum Sat Dan Mjesto Adresa Modul Organizator
08.06.2019. 09:00 Subota Dubrovnik Dubrovnik ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Dubrovačko-neretvanske
29.05.2019. 09:00 Srijeda Dubrovnik Dubrovnik UVI - Zapovijednici VZŽ Dubrovačko-neretvanske
28.05.2019. 09:00 Utorak Dubrovnik Dubrovnik ICT osnove, VATROnet VZŽ Dubrovačko-neretvanske
27.05.2019. 09:00 Ponedjeljak Dubrovnik Dubrovnik ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Dubrovačko-neretvanske
25.05.2019. 09:00 Subota Rijeka Rijeka UVI - Zapovijednici VZŽ Primorsko-goranske
24.05.2019. 12:00 Petak Rijeka Rijeka ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Primorsko-goranske
21.05.2019. 09:00 Utorak Split Split ICT osnove, VATROnet VZŽ Splitsko-dalmatinske
20.05.2019. 09:00 Ponedjeljak Split Split ICT osnove, VATROnet VZŽ Splitsko-dalmatinske
17.05.2019. 09:00 Petak JVP Crikvenica Vinodolska ul. 16 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Primorsko-goranske
16.05.2019. 09:00 Četvrtak JVP Crikvenica Vinodolska ul. 16 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Primorsko-goranske
15.05.2019. 09:00 Srijeda Delnice Delnice UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Primorsko-goranske
14.05.2019. 09:00 Utorak Delnice Delnice UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Primorsko-goranske
11.05.2019. 09:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a UVI - Zapovijednici VZŽ Zagrebačka
03.05.2019. 08:00 Petak Vinkovci Vukovar UVI - Zapovijednici VZŽ Vukovarsko-srijemske
01.05.2019. 09:00 Srijeda ZADAR Put Murvica 24 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ ZADARSKE
01.05.2019. 08:00 Srijeda Vinkovci Vukovar UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Vukovarsko-srijemske
30.04.2019. 09:00 Utorak ZADAR Put Murvica 24 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ ZADARSKE
30.04.2019. 08:00 Utorak Vinkovci Vukovar UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Vukovarsko-srijemske
29.04.2019. 09:00 Ponedjeljak ZADAR Put Murvica 24 ICT osnove, VATROnet VZŽ ZADARSKE
28.04.2019. 09:00 Nedjelja Donji Andrijevci Posavska 24 c ICT osnove, VATROnet VZŽ Brodsko-posavske
28.04.2019. 08:00 Nedjelja Zagreb Selska cesta 90a UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Zagrebačka
27.04.2019. 09:00 Subota Donji Andrijevci Posavska 24 c UVI - Zapovijednici VZŽ Brodsko-posavske
27.04.2019. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Zagrebačka
25.04.2019. 09:00 Četvrtak ZADAR Put Murvica 24 UVI - Zapovijednici VZŽ ZADARSKE
18.04.2019. 08:00 Četvrtak Šibenik Šibenik UVI - Zapovijednici VZŽ Šibensko-kninske
17.04.2019. 08:00 Srijeda Šibenik Šibenik UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Šibensko-kninske
16.04.2019. 08:00 Utorak Šibenik Šibenik UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Šibensko-kninske
15.04.2019. 08:00 Ponedjeljak Šibenik Šibenik ICT osnove, VATROnet VZŽ Šibensko-kninske
10.04.2019. 17:00 Srijeda Zagreb Selska cesta 90a Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Zagrebačka
09.04.2019. 17:00 Utorak Zagreb Selska cesta 90a Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Zagrebačka
07.04.2019. 08:00 Nedjelja Koprivnica Koprivnica UVI - Zapovijednici VZŽ Koprivničko-križevačka
06.04.2019. 08:00 Subota Koprivnica Koprivnica UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Koprivničko-križevačka
05.04.2019. 08:00 Petak Koprivnica Koprivnica UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Koprivničko-križevačka
04.04.2019. 08:00 Četvrtak Koprivnica Koprivnica Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Koprivničko-križevačka
03.04.2019. 08:00 Srijeda Koprivnica Koprivnica Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Koprivničko-križevačka
03.04.2019. 08:00 Srijeda Požega Požega UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Požeško-slavonske
02.04.2019. 17:00 Utorak Zagreb Selska cesta 90a Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Zagrebačka
02.04.2019. 08:00 Utorak Požega Požega UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Požeško-slavonske
01.04.2019. 17:00 Ponedjeljak Zagreb Selska cesta 90a Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Zagrebačka
01.04.2019. 15:00 Ponedjeljak Požega Požega UVI - Zapovijednici VZŽ Požeško-slavonske
31.03.2019. 08:00 Nedjelja Daruvar Trg križnog puta 1 UVI - Zapovijednici VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
30.03.2019. 08:00 Subota Daruvar Trg križnog puta 1 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
30.03.2019. 08:00 Subota Koprivnica Koprivnica ICT osnove, VATROnet VZŽ Koprivničko-križevačka
29.03.2019. 15:00 Petak Koprivnica Koprivnica ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Koprivničko-križevačka
29.03.2019. 08:00 Petak Daruvar Trg križnog puta 1 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
28.03.2019. 08:00 Četvrtak Daruvar Trg križnog puta 1 Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
27.03.2019. 08:00 Srijeda Daruvar Trg križnog puta 1 Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Bjelovarsko-bilogorske
26.03.2019. 09:00 Utorak Osijek Osijek ICT osnove, VATROnet VZŽ Osječko-baranjske
25.03.2019. 09:00 Ponedjeljak Osijek Osijek UVI - Zapovijednici VZŽ Osječko-baranjske
23.03.2019. 09:00 Subota Osijek Osijek ICT osnove, VATROnet VZŽ Osječko-baranjske
23.03.2019. 09:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Zagrebačka
22.03.2019. 09:00 Petak Osijek Osijek ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Osječko-baranjske
22.03.2019. 08:00 Petak Sisak Sisak UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Sisačko-moslavačke
21.03.2019. 09:00 Četvrtak Osijek Osijek Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Osječko-baranjske
21.03.2019. 08:00 Četvrtak ČAKOVEC ČAKOVEC UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Međimurske
21.03.2019. 08:00 Četvrtak Sisak Sisak UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Sisačko-moslavačke
20.03.2019. 09:00 Srijeda Osijek Osijek Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Osječko-baranjske
20.03.2019. 08:00 Srijeda ČAKOVEC ČAKOVEC UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Međimurske
20.03.2019. 08:00 Srijeda Sisak Sisak UVI - Zapovijednici VZŽ Sisačko-moslavačke
19.03.2019. 09:00 Utorak Osijek Osijek UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Osječko-baranjske
19.03.2019. 08:00 Utorak ČAKOVEC ČAKOVEC Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Međimurske
19.03.2019. 08:00 Utorak Sisak Sisak UVI - Zapovijednici VZŽ Sisačko-moslavačke
18.03.2019. 09:00 Ponedjeljak ČAKOVEC ČAKOVEC Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Međimurske
18.03.2019. 09:00 Ponedjeljak SISAK SISAK ICT osnove, VATROnet VZŽ Sisačko-moslavačke
18.03.2019. 09:00 Ponedjeljak Osijek Osijek UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Osječko-baranjske
18.03.2019. 08:00 Ponedjeljak Čakovec Čakovec [TT] Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Međimurske
16.03.2019. 09:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, VATROnet VZŽ Zagrebačka
12.03.2019. 08:00 Utorak Virovitica Matije Gupca 63 ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Virovitičko - podravske
10.03.2019. 08:00 Nedjelja Varaždin Trenkova 44 UVI - Operateri (dan 2) VZŽ Varaždinske
10.03.2019. 08:00 Nedjelja Sisak Sisak ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari VZŽ Sisačko-moslavačke
09.03.2019. 13:00 Subota Sisak Sisak ICT osnove, VATROnet VZŽ Sisačko-moslavačke
09.03.2019. 09:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, VATROnet VZŽ Zagrebačka
09.03.2019. 08:00 Subota Virovitica Matije Gupca 63 ICT osnove, VATROnet VZŽ Virovitičko - podravske
09.03.2019. 08:00 Subota Varaždin Trenkova 44 UVI - Operateri (dan 1) VZŽ Varaždinske
08.03.2019. 12:00 Petak Virovitica Matije Gupca 63 Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) VZŽ Virovitičko - podravske
07.03.2019. 14:00 Četvrtak Virovitica Matije Gupca 63 Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) VZŽ Virovitičko - podravske
02.03.2019. 08:00 Subota Zagreb Selska cesta 90a ICT osnove, VATROnet VZŽ Zagrebačka
02.03.2019. 08:00 Subota Varaždin Trenkova 44 UVI - Zapovijednici VZŽ Varaždinske
10.02.2019. 08:30 Nedjelja Zagreb Ksaverska cesta 107 [TT] UVI - Zapovijednici HVZ
09.02.2019. 08:30 Subota Zagreb Ksaverska cesta 107 [TT] UVI - Operateri (dan 2) HVZ
08.02.2019. 08:30 Petak Zagreb Ksaverska cesta 107 [TT] UVI - Operateri (dan 1) HVZ
07.02.2019. 08:30 Četvrtak Zagreb Ksaverska cesta 107 [TT] ICT osnove, VATROnet HVZ
06.02.2019. 08:30 Srijeda Zagreb Ksaverska cesta 107 [TT] Praćenje vozila i GIS alati (dan 2) HVZ
05.02.2019. 08:30 Utorak Zagreb Ksaverska cesta 107 [TT] Praćenje vozila i GIS alati (dan 1) HVZ
04.02.2019. 08:30 Ponedjeljak Zagreb Ksaverska cesta 107 [TT] ICT osnove, Uzbunjivanje, Opasne tvari HVZ